Rozwody, pozew o rozwód - Katowice i Sosnowiec - Magadelna Połacik
Kancelaria Adwokacka - Magdalena Połacik

Kancelaria Połacik Katowice
Katowice
+48 507-128-697

Kancelaria Połacik Sosnowiec
Sosnowiec
+48 507-128-697

+48 32 233 10 39

Kancelaria Adwokacka Magdalena Połacik Adwokat

Rozwody - Częstochowa, Katowice

Rozwody - Katowice i Sosnowiec

Nie jest to zjawisko pożądane społecznie, nie ulega jednak żadnej wątpliwości, że z roku na rok zwiększa się ilość rozpatrywanych przez polskie sądy spraw rozwodowych. Sztuką jest rozwieść się w zgodzie.

Do takiego zakończenia związku małżeńskiego niewątpliwie konieczna jest dobra wola obu stron. Niebagatelne znaczenie może mieć jednak również wysokiej jakości obsługa prawna tych najpopularniejszych w polskich sądach spraw.

Rozprawy rozwodowe są specyficzne i wymagają od prawników nie tylko wiedzy merytorycznej stricte prawnej, ale również doświadczenia oraz wyczucia i wykazania się dużą dozą empatii, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych zasad profesjonalnego działania.

Mając to na uwadze, podejmujemy się prowadzenia spraw, których przedmiotem jest zakończenie związku małżeńskiego.

Reprezentacja w procesie o rozwód lub separację - Sosnowiec

Prowadzimy pełną obsługę prawną wszystkich aspektów formalnych wiążących się z tego typu sprawami. Przeprowadzamy naszych klientów przez wszelkie, niezbędne procedury prawne – dzięki temu rozwody nie muszą być dodatkowo skomplikowanym i traumatycznym przeżyciem dla stron i ich bliskich.

Oferujemy nasze usługi w miastach, w których prowadzimy kancelarie i biura. Jest to m.in. Częstochowa. Rozwody, a właściwie wszystkie kwestie związane z opieką prawną dotyczącą przeprowadzanej przez sąd rozprawy rozwodowej, są przez nas oferowane także w innych miastach województwa śląskiego. Są to Katowice oraz Sosnowiec.

Na jakie konkretnie działania z naszej strony mogą liczyć klienci korzystający z naszych usług? Oferujemy kompleksową reprezentację w ramach procesu rozwodowego. Zapewniamy udział naszych specjalistów w negocjacjach i mediacjach między małżonkami.

Jest to szczególnie cenne, gdy obie strony pozostają ze sobą w sporze, m.in. majątkowym (istotne są kwestie związane z podziałem majątku), ale również dotyczącym dzieci (ustalenie wszystkich spraw związanych z przyszłością dzieci – kontaktów z nimi, potencjalny konflikt może też dotyczyć zasądzenia i wysokości alimentów).

Rozwód z orzekaniem lub bez orzekania o winie - Katowice

Proponujemy fachową pomoc w szczególnie konfliktogennych kwestiach, takich jak forma rozwodu – z orzekaniem o winie jednego z małżonków lub bez orzekania o winie. Oferujemy pomoc prawną nie tylko w przypadku rozwodów, ale również spraw, których przedmiotem jest separacja.

Decydując się na współpracę z naszą kancelarią, zyskujesz poczucie bezpieczeństwa prawnego. Możesz być również pewien profesjonalnego i zarazem przyjaznego podejścia oraz niezbędnego – najwyższego poziomu poufności.

Usługi i specjalizacje naszej kancelarii adwokackiej