Adwokat nieruchomości Katowice - Prawnik Magdalena Połacik
Kancelaria Adwokacka - Magdalena Połacik

Kancelaria Połacik Katowice
Katowice
+48 507-128-697

Kancelaria Połacik Sosnowiec
Sosnowiec
+48 507-128-697

+48 32 233 10 39

Kancelaria Adwokacka Magdalena Połacik Adwokat

Adwokat Nieruchomości - Sosnowiec

Adwokat nieruchomości Katowice

Niezależnie od tego, czy jesteśmy posiadaczami nieruchomości, planujemy nimi zostać, interesuje nas zakup nieruchomości w celach mieszkaniowych, czy inwestycyjnych, chcemy wynająć posiadaną nieruchomość albo zainteresowani jesteśmy wynajmem – w każdym przypadku decyzję warto podjąć po wcześniejszym szczegółowym zapoznaniu się ze stanem prawnym przedmiotu umowy.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa prawnego dotyczącego nieruchomości. Aby zapewnić najwyższej jakości usługi z tego obszaru, podjęliśmy również współpracę z innymi firmami – są to kancelarie notarialne oraz komornicze.

Rozpatrywanie spraw o własność nieruchomości

Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której powierzone nam sprawy zostaną poddane szczegółowej analizie prawnej – nad prawidłowością tego rodzaju działań czuwać będzie posiadający odpowiednią wiedzę merytoryczną i doświadczenie adwokat.

Nieruchomości stanowią przedmiot wielu spraw podejmowanych przez kancelarie w takich miastach jak Katowice, co jest charakterystyczne dla największych aglomeracji miejskich, pośród których górnośląska ma szczególny charakter. Decyduje o tym intensywny rozwój, a co za tym idzie – wiele różnorodnych transakcji – także na lokalnym rynku nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne doradztwo prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wachlarz proponowanych usług jest na tyle szeroki, że możemy być pewni, iż świadczona przez nasz zespół i współpracujące z nami firmy pomoc prawna ma charakter kompleksowy i będzie cenna dla klientów.

Oferujemy między innymi prowadzenie spraw z zakresu naruszenia własności i posiadania, spraw o zasiedzenie, spraw dotyczących hipotek, użytkowania wieczystego, służebności, spółdzielczego prawa do lokalu, zniesienia współwłasności nieruchomości. Pomagamy też w rozwiązywaniu kwestii spornych dotyczących eksmisji.

Sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości - Katowice

Proponujemy także wszechstronną, formalno-prawną pomoc przy finalizacji tak istotnych z punktu widzenia klienta aktów jak umowa sprzedaży i zakupu nieruchomości.

Warto też jeszcze raz przypomnieć o konieczności sprawdzenia wszystkich szczegółowych warunków każdej tego typu umowy przed jej podpisaniem – umowy z zakresu prawa o nieruchomościach zazwyczaj stwarzają istotne relacje prawne, jak i finansowe, dlatego konsekwencje związania się taką umową są szczególnie istotne z punktu widzenia interesów klienta.

Każdą wątpliwość warto wyjaśnić z pomocą doświadczonego specjalisty.

W ramach proponowanej przez kancelarię obsługi prawnej znajdziecie Państwo również możliwość przeprowadzenia przez naszych specjalistów weryfikacji stanu prawnego nieruchomości.

Usługi i specjalizacje naszej kancelarii adwokackiej