Adwokaci i radcy - Kancelaria Adwokacka Magdalena Połacik
Adwokat Katowice, Częstochowa, Sosnowiec - kancelaria adwokacka | Prawnik Magdalena Połacik
Kancelaria Adwokacka Magdalena Połacik Adwokat

Prawnik - Sosnowiec

Adwokaci i radcy

Nowoczesna kancelaria adwokacja to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy w swojej pracy nie kierują się jedynie rutyną. Taki właśnie zespół udało się stworzyć, budując pozycję rynkową Kancelarii Adwokackiej Adwokat Magdaleny Połacik.

W naszej pracy staramy się łączyć wszystkie te elementy, które decydują nie tylko o sukcesie firmy prowadzącej działalność w ramach szczególnie wymagającej branży usług prawnych, ale również, a może przede wszystkim, wpływają na zadowolenie naszych klientów. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w wielu obszarach, adresowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Do współpracy z naszą kancelarią zapraszamy również tych klientów, którzy z uwagi na powiązania osobiste lub zawodowe potrzebują najwyższej jakości usług prawnych realizowanych w języku angielskim i francuskim.

Oferujemy im, podobnie jak klientom zainteresowanym obsługą w ramach prawa polskiego, najwyższy standard usług – w tym profesjonalne doradztwo prawne, przygotowywanie pism, wniosków i innych dokumentów, a także reprezentowanie ich interesów przed urzędami i organami sądowniczymi. Kancelaria prowadzi działalność na terenie województwa śląskiego – jesteśmy obecni w największym mieście regionu – Katowicach, jak również w Sosnowcu i w Częstochowie.

Doradztwo prawnicze w wybranej kwestii

Niezależnie, z którym z miast jesteście Państwo związani, prawnik z naszego zespołu będzie do Waszej dyspozycji – Sosnowiec i Katowice to miasta, w których funkcjonują oddziały kancelarii, w Częstochowie zlokalizowane jest też nasze biuro.

Każda zgłoszona sprawa jest przez nasz zespół traktowana indywidualnie – niezależnie od stopnia skomplikowania. Posiadane przez pracujących w kancelarii prawników doświadczenie i wiedza z różnych dziedzin prawa pozwala nam z powodzeniem realizować różne zadania.

Reprezentowanie przed sądem - Sosnowiec i nie tylko

Proponujemy całościową obsługę prawną, co oznacza nie tylko możliwość przeprowadzania konsultacji i korzystanie z usług profesjonalnego doradztwa, ale także podejmowanie aktywnych działań na rzecz klienta – np. reprezentowanie go przed organami urzędowymi, sądowniczymi, czy też prowadzenie w jego imieniu negocjacji i postępowania mediacyjnego.

Decydując się na współpracę z naszą kancelarią adwokacją, można powierzyć jej realizację pojedynczych zleceń dotyczących konkretnych spraw, jak i zapewnić sobie stałą obsługę prawną, co jest opcją interesującą przede wszystkim dla klientów firmowych, choć nie tylko.

Każdą sprawę i każdego klienta traktujemy indywidualnie, co jest niezbędnym warunkiem do osiągnięcia końcowego sukcesu, który jest oczywistą korzyścią dla klienta, a dla naszej kancelarii powodem do satysfakcji oraz motywacją dla dalszego rozwoju.

Usługi i specjalizacje naszej kancelarii adwokackiej