Prawnik w sprawach ZUS Sosnowiec, odwołanie decyzji ZUS - Adwokat Magdalena Połacik
Adwokat Katowice, Częstochowa, Sosnowiec - kancelaria adwokacka | Prawnik Magdalena Połacik
Kancelaria Adwokacka Magdalena Połacik Adwokat

Prawnik w sprawach ZUS Sosnowiec

Prawnik w sprawach ZUS Sosnowiec

Adwokat i ZUS? Dla osób, które nie zetknęły się jeszcze z koniecznością interwencji prawnej w związku z podjęciem niekorzystnej dla nich decyzji przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych takie „połączenie” może się wydawać niekoniecznie tym, które w pierwszej kolejności kojarzone jest z pracą prawnika. Z naszej praktyki wynika, że spraw tego rodzaju jednak systematycznie przybywa – im mniej pewności w funkcjonowaniu systemu ubezpieczeń społecznych – tym większa konieczność interwencji w sprawie podejmowanych przez ZUS decyzji, których przedmiotem są prawa i obowiązki ubezpieczonych. Kancelaria Adwokacka Magdaleny Połacik prowadzi wiele spraw tego typu – adwokat zapewni Państwu niezbędną pomoc i pełny zakres obsługi prawnej w sytuacji konfliktu z ZUS, we wszystkich miastach, w których działamy – to nie tylko Sosnowiec, ale również Katowice, Częstochowa i okolice.

prawnik w sprawach zus sosnowiec

Adwokat ZUS - porady prawne

Adwokat z naszego zespołu poprowadzi całą sprawę – możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo prawne w zakresie przedmiotu sprawy (ubezpieczeń społecznych), a także na interpretację spornej decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz reprezentację przed organami ZUS odpowiedzialnymi za wydanie decyzji. Z powodzeniem finalizujemy sprawy dotyczące odwołania od tego rodzaju decyzji, mających duże znaczenie dla naszych klientów. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne i poufność. Adwokat prowadzący sprawę będzie Państwa reprezentował nie tylko przed ZUS, ale również jeśli zajdzie taka potrzeba – przed Sądem Ubezpieczeń Społecznych.

odwołania od decyzji zus sosnowiec

Prawnik do walki z ZUS Sosnowiec

Realizujemy wszelkiego rodzaju sprawy związane z obszarem umów, których przedmiotem są ubezpieczenia społeczne. Dzięki szczegółowej analizie przepisów prawa ubezpieczeniowego jesteśmy w stanie doprowadzić do zmiany decyzji niekorzystnych dla naszych klientów – w szczególności odnoszących się do kwestii tak istotnych jak np. nieprzyznanie prawa do renty, emerytury, czy emerytury wcześniejszej, do której ubezpieczony – według jego wiedzy – posiada tytuł prawny. Ubezpieczenia społeczne i wynikające z nich prawa oraz obowiązki stron są często przedmiotem sporu. Nie jest to zazwyczaj związane ze złą wolą podmiotu decyzyjnego – jednak zbyt szerokie i tym samym fakultatywne określenie przedmiotu danego uprawnienia może powodować spór, który zawsze warto rozwiązać tak, by nie stać się „zakładnikiem” dowolności interpretacyjnej. Stąd profesjonalna pomoc ze strony specjalisty – prawnika – bywa niezbędna.

Usługi i specjalizacje ZUS w naszej Kancelarii Adwokackiej