Obsługa prawa firm | Częstochowa, Sosnowiec - Magdalena Połacik
Kancelaria Adwokacka - Magdalena Połacik

Kancelaria Połacik Katowice
Katowice
+48 (32) 202 11 65

Kancelaria Połacik Częstochowa
Częstochowa
+48 (34) 325 30 55

Kancelaria Połacik Sosnowiec
Sosnowiec
+48 507-128-697

Kancelaria Adwokacka Jerzy Dariusz Kiełbasiński Radca prawny

Obsługa prawna dla firm w Częstocowie i Sosnowcu

Obsługa prawna dla firm w Częstocowie i Sosnowcu

Wysoko wyspecjalizowany zespół kancelarii oferuje wszechstronną pomoc prawną adresowaną do podmiotów gospodarczych.

Pomoc i obsługa prawna świadczona przez Kancelarię obejmuje:

 • porady i konsultacje prawne
 • reprezentację Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach sądowych i administracyjnych
 • stałą obsługę prawną przedsiębiorców
 • sporządzanie projektów umów i opinii prawnych
 • sporządzanie pism procesowych takich jak pozwy, wnioski
 • odwołania

Na życzenie Klienta adwokaci Kancelarii uczestniczą także w negocjacjach ugodowych.

Zakres działalności Kancelarii obejmuje w szczególności:

 • prawo cywilne (kontrakty handlowe, w tym międzynarodowe)
 • nieruchomości
 • prawo spółek (w tym fuzje, przejęcia, przekształcenia)
 • bezpieczeństwo prawne podmiotów gospodarczych
 • delikty gospodarcze, eksperyzy prawno-gospodarcze
 • spory sądowe i arbitrażowe (w tym międzynarodowe)
 • gospodarcze prawo administracyjne, w szczególności prawo górnicze.

Biegła znajomość języka angielskiego i języka francuskiego gwarantuje profesjonalną obsługę m. in. negocjacji międzynarodowych i sporządzanie dokumentacji w tych językach.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdaleny Połacik oferuje pełny zakres usług związanych z obsługą prawną podmiotów gospodarczych.

Proponujemy kompleksowe usługi – nie tylko w języku polskim, ale również angielskim i francuskim. W związku z tym zapraszamy do współpracy także firmy aktywne na rynku międzynarodowym. Obsługa prawna firm dotyczy podmiotów funkcjonujących m.in. w mieście Częstochowa.

Nasza pomoc prawna skupia się na wielu aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Decydując się na korzystanie z usług naszej kancelarii zyskujesz pewność, że Twoje sprawy zostaną potraktowane z należytą dokładnością i szczegółowością. Zapewniamy wysoki poziom poufności i bezpieczeństwa prawnego, niezależnie od tego jaką firmę prowadzisz – aktywną na rynku lokalnym, krajowym, czy też międzynarodowym.

Zagadnienia prawne w firmie

W pakiecie naszych usług przygotowanych z myślą o kliencie firmowym znajdziecie Państwo między innymi: porady prawne, konsultacje, sporządzanie pism procesowych (m.in. wnioski, pozwy) oraz odwołań.

Na życzenie klienta wykonujemy również projekty umów i opinii prawnych. Jesteśmy także odpowiednio przygotowani, aby reprezentować interesy naszych klientów, zarówno w postępowaniach administracyjnych, jak i sądowych.

Obsługa prawna firm, niezależnie czy dotyczy klientów z miasta: Sosnowiec, Katowice czy Częstochowa (we wszystkich trzech posiadamy nasze jednostki) obejmuje również możliwość uczestniczenia naszego specjalisty w negocjacjach, których celem jest doprowadzenie do polubownego zakończenia spraw spornych.

Zrobimy wszystko, aby – zawsze mając na uwadze interesy naszego klienta – doprowadzić do satysfakcjonującej wszystkie strony sporu ugody.

Kompleksowa obsługa prawna dla firm

W zakres naszej współpracy z klientami firmowymi wchodzą sprawy dotyczące m.in.: prawa cywilnego (np. kontrakty handlowe), prawa spółek, gospodarczego prawa administracyjnego (w tym prawo górnicze), bezpieczeństwa prawnego, a także sporów sądowych oraz arbitrażowych.

Zajmujemy się również obsługą prawną umów, których przedmiotem są różnego rodzaju nieruchomości służące do prowadzenia działalności gospodarczej lub nabywane przez firmy w celach inwestycyjnych.

W obsłudze prawnej naszych klientów stawiamy przede wszystkim na wszechstronność oraz bezpieczeństwo stosowanych mechanizmów i zasad prawnych.

Świadczymy usługi związane z konkretną sprawą, zajmujemy się również kompleksową i stałą obsługą prawną klientów firmowych.